RSS

Lodówka LG Smart Eco Door z podwójnym systemem drzwi

WP.PL | 2012-09-18 (14:01) | 0 opinii

drukuj A A A

(fot. Materiały prasowe)

Lodówka firmy LG została wyposażona w nietypowe drzwi. Smart Eco Door to „drzwi w drzwiach”, umożliwiające szybki dostęp do najczęściej wybieranych produktów bez konieczności otwierania całej lodówki. Zdaniem producenta zapobiega to zbędnemu ogrzewaniu wnętrza urządzenia, dzięki czemu nie jest marnowana energia na ponowne jego schłodzenie. Ponadto znajdująca się w lodówce żywność jest chroniona przed wahaniami temperatury, co ma sprawiać, że dłużej pozostaje świeża.

Co oprócz dodatkowych drzwi oferuje najnowszy model? Urządzenie wyposażono w funkcję hermetycznego przechowywania V Fresh, który ma przedłużyć świeżość warzyw i owoców, a specjalna płytka Moist Balance Crisper pozwala zachować ich odpowiednią wilgotność. Stały system cyrkulacji i filtracji Pure N Fresh oczyszcza lodówkę z zapachów i zapobiega ich przenikaniu się. Funkcja Total No Frost zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach urządzenia, dzięki czemu nie wymaga ono rozmrażania.

Dzięki podwójnym drzwiom znalazło się tu miejsce na pełny barek, z którego można korzystać przez specjalną pokrywę, bez konieczności ich całkowitego otwierania. Montowana na drzwiach płaska kostkarka do lodu oraz dystrybutor wody pozwalają zwolnić miejsce na półkach wewnątrz lodówki i umożliwiają łatwiejszy dostęp do przefiltrowanej wody i lodu. Półki na produkty zostały wykonane z hartowanego szkła, a umieszczony na obudowie wyświetlacz LED pozwala stale kontrolować najważniejsze parametry urządzenia i dostosować je do własnych preferencji. Silnik obrotowy został w lodówce LG zastąpiony układem liniowym, a na kompresor linearny producent daje 10-letnią gwarancję. Urządzenie ma klasę energetyczną A++ i pojemność 614 l.

Anna Paczuska

Najlepsza strona twojego domu - najtańsze zakupy remontowo-budowlane!

oceń
11
3
Podziel się

Katalog produktów

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!