RSS

Samsung RB29 i RB31 - lodówki do niewielkiej kuchni

WP.PL | 2013-03-20 (09:26) | 0 opinii

drukuj A A A

(fot. Materiały prasowe)

Samsung Electronics wprowadza na rynek nowe lodówki z serii RB29 oraz RB31. Urządzenia przeznaczone są do niewielkiej kuchni (wys. 1850 mm, szer. 595 cm, gł. 668 cm). Lodówki można postawić blisko ściany - drzwi, dzięki specjalnym zawiasom, aby w pełni się otworzyć, nie potrzebują dodatkowego miejsca z prawej strony.

Zobacz: Jaką lodówkę kupić? Poradnik

System No-Frost likwiduje problem odszraniania. We wnętrzu lodówki mamy do dyspozycji dużą szufladę na warzywa i owoce, jest też wysuwana półka Easy Slide, która ułatwiać ma dostęp do produktów włożonych głębiej. Projektanci wyposażyli lodówkę w specjalną półkę na wino i napoje, użytkownik ma także możliwość dowolnego mocowania balkoników na drzwiach. Głębszy jest też dolny balkonik - zmieszczą się tam dwa rzędy butelek. Specjalny "uchwyt" zapobiega poruszaniu się puszek i butelek przy otwieraniu drzwi, nawet jeśli jest sporo wolnego miejsca. W zamrażarce znajdziemy z kolei szufladę, którą można całkowicie wysunąć (drzwi urządzenia muszą być wtedy otwarte pod kątem 90 stopni).

System Multi Flow ma odpowiadać za odpowiednią temperaturę. Na każdym poziomie półek znajdują się otwory, które mają ułatwiać rozprowadzanie chłodnego powietrza po całym urządzeniu i przywracać odpowiedni poziom temperatury zakłócany przy otwieraniu drzwi. Nowe lodówki Samsung mają też tryb Vacation, który sprawdza się, gdy na dłużej wyjeżdżamy z domu. Pozwala na przełączenie chłodziarki na tryb ekonomiczny przy jednoczesnym podtrzymaniu działania zamrażalnika.

(fot. Materiały prasowe)

W przeciwieństwie do tradycyjnych kompresorów, mających zaledwie tryb działania i bezczynności, Samsung Digital Inverter Compressor dysponuje 5 cyklami pracy, które zależą od poziomu wilgotności oraz sposobu użytkowania lodówki. Producent na ten element daje 10 lat gwarancji.

Lodówka RB31FDRNDSA ma dystrybutor wody oraz obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej. Posiada też niebieski wyświetlacz LED, pełniący również funkcję panelu sterującego.

Przykładowe modele:
Sugerowana cena detaliczna - model RB31FDRNDSA - 3029 zł
Sugerowana cena detaliczna - model RB29FERNCSS - 2699 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Szukasz lodówki w atrakcyjnej cenie? Kliknij i sprawdź! Nowości, wyprzedaże, promocje!

oceń
2
0
Podziel się

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!