RSS

Top 5 - najlepsze pralki slim do 1000 złotych

WP.PL | 2012-10-02 (10:58) | 0 opinii

drukuj A A A

Miejsce 2 - Indesit IWUD 4125

(fot. Materiały prasowe)

Pralka Indesit pracuje w niższej klasie energetyczne niż poprzedzające ją modele, posiada jednak inne zalety, który pozwoliły umieścić ją na wyższym miejscu w rankingu. Po pierwsze posiada większą pojemność - do 4 kilogramów, przy zachowaniu bardzo małej głębokości - 33 centymetrów. W porównaniu do poprzedników charakteryzuje się także o klasę wyższą efektywnością wirowania, a pracuje z maksymalną prędkością 1200 obrotów na minutę.

Indesit IWUD 4125 oferuje 16 programów, z czego warto zwrócić uwagę na szeroką gamę ustawień sportowych (w tym do prania obuwia) czy program „Outdoor”, przeznaczony do prania nowoczesnych tkanin syntetycznych, takich jak Gore-tex, nylon czy mikrofibra. Z kolei funkcję „Eco Time” można połączyć z dowolnym programem, aby zmniejszyć ilość pobieranej wody i energii w przypadku prania mniejszej ilości rzeczy. Pralka pozwala na zaprogramowanie startu do 24 godzin do przodu, co umożliwia pranie w najkorzystniejszych taryfach energetycznych. Posiada elektroniczne sterowanie i niewielki wyświetlacz elektroniczny.

Miejsce 1 - Beko WKB 51031 PTM

(fot. Materiały prasowe)

Pralka Beko jest może najgrubszym modelem w zestawieniu, ale dodanie jednego centymetra pozwoliło projektantom na zwiększenie pojemności bębna aż do 5 kilogramów! Dzięki temu jest to model o najkorzystniejszym stosunku rozmiarów do ładowności w naszym zestawieniu. To, w połączeniu z wysoką klasą energetyczną, efektywnością prania oraz zastosowanymi technologiami, zapewniły Beko WKB 51031 PTM pierwsze miejsce w naszym rankingu.

Wśród jedenastu dostępnych programów warto zwrócić uwagę na program „Baby Care”, stworzony specjalnie do prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne - pranie odbywa się w większej temperaturze, a do tego jest dodatkowo płukane. Z kolei funkcja „Pupil” sprawdzi się u posiadaczy zwierząt domowych – po jej zastosowaniu pralka znacznie skuteczniej oczyści ubrania z sierści. Beko WKB 51031 PTM działa w klasie energetycznej A+, a system automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej dokładnie tyle, by w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić jej optymalne wykorzystanie. Z kolei za lepsze wykorzystanie detergentu odpowiada technologia AquaFusion, która blokuje odpływ i dzięki temu zwiększa efektywność prania. O bezpieczeństwo użytkowania urządzenia dba zabezpieczenie przed dziećmi i ochrona przed skokami napięcia.

(Kliknij, aby powiększyć podsumowanie.)

Beko WKB 51031 PTM w najniższych cenach! Sprawdź!

oceń
18
24
Podziel się

Katalog produktów

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!