RSS

Bora 2 - odkurzacz wodny MPM w rozsądnej cenie

WP.PL | 2012-10-23 (12:15) | 9 opinii

drukuj A A A

(fot. Materiały prasowe)

Inżynierowie firmy MPM przedstawiają nową wersję swojego flagowego produktu. Bora 2 jest połączeniem cech pierwszego modelu z dodatkowymi funkcjami.

Odkurzacz jest wyposażony w płynną regulację mocy ssania. Jeżeli chcemy jedynie odświeżyć lekko zakurzoną powierzchnię moc ssania należy ustawić na najniższy poziom, co z wpłynie na zmniejszenie zużycia energii oraz zminimalizuje niedogodności wynikające z natężenia dźwięku emitowanego przy najwyższych prędkościach obrotowych.

Urządzenie posiada nowe gumowe koła, pozwalające na ciche przesuwanie urządzenia, bez obawy o zarysowanie delikatnych powierzchni. Dodatkowo dłuższa rura teleskopowa, wyposażona w system składania, zwiększa zasięg odkurzacza do ponad 9 metrów. Takie rozwiązanie daje możliwość pozbycia się kurzu nawet z najdalszych zakątków mieszkania, bez konieczności uciążliwego przepinania kabli do kolejnych gniazdek. Wyposażenie Bory 2 zostało wzbogacone o dwie końcówki: delikatną, przeznaczoną do czyszczenia parkietów oraz małą turboszczotkę. Szczotka parkietowa z miękkiego włosia osadzona na filcowych kółkach, zadba o najbardziej wymagającą drewnianą podłogę. Okaże się również przydatna w przypadku innych powierzchni silnie narażonych na zarysowania. Z kolei mini turbo szczotka pomoże w odkurzaniu tapicerek, foteli, krzeseł czy kanap – miejsc, w których gromadzi się szczególnie dużo nieczystości, a dostęp do nich jest utrudniony.

(fot. Materiały prasowe)

Odkurzacz Bora 2 firmy MPM wyposażony w filtr HEPA oraz podwójny dyfuzor sprawi, że zassane zanieczyszczenia zatoną w wodzie i nie trafią z powrotem do pomieszczenia. Takie rozwiązanie zapewnia dezynfekcję powietrza - wydmuchiwane podczas całego procesu odkurzania powietrze ma być wilgotne i czyste. Dodatkowo dołączony do zestawu olejek zapachowy pozostawi przyjemny zapach świeżości w każdym pomieszczeniu.

Funkcje:
- odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki
- 2-stopniowy system filtrowania
- pojemnik na wodę 1,2 L
- filtr HEPA z możliwością płukania
- metalowa rura teleskopowa
- regulacja siły ssania
- uchwyt do przenoszenia odkurzacza
- przewód zasilający o długości 5,5 m
- zasięg odkurzacza 9 m
- automatyczny zawijacz przewodu
- podciśnieniowe zamknięcie pojemnika

Wyposażenie:
- głowica podłogowo-dywanowa
- turbo szczotka
- mała turbo szczotka
- przystawka szczelinowa
- szczotka do żaluzji
- szczotka okrągła
- szczotka parkietowa
- uchwyt do umieszczania akcesoriów
- odświeżacz powietrza

Parametry techniczne:
- 230 V – 50 Hz max. 2400 W

Sugerowana cena detaliczna - 749 złotych

Odkurzacz Bora MPM MOD-07 w najniższych cenach na polskim rynku!

oceń
8
17
Podziel się

Opinie (9)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~Tomasz 2015-02-07 (22:12) 2 lata 3 miesiące 17 dni 6 godzin i 58 minut temu

Witam Firmę mpm powinni podać to sadu bo ludzi wprowadzają w błąd,jedyny odkurzacz dla alergików to power med,a odkurzacz bora to nie porozumienie,mam w domu bore i wiem że nie spełnia warunków jakie producent podaje,to zwykły zakurzacz a nie odkurzacz z filtra widać jak kurz wylatuje i można sobie wodę wymieniać i nic nie da.Kolejna wada to separatora nie można wyjąć a psełdo turbo szczotka wogule siły nie ma żeby odkurzacz,w ciągu gwarancji 3 razy silnik mi zmieniali,a po gwaranci znowu padł,w końcu wyrzuciłem w kosz tego złoma i kupiłem power med używanego za 1500 zl i chula jestem zadowolony,To jest przestroga dla ludzi którzy mają zamiar kupić bore,jesteście naiwni to kupcie ja uważam że utopiłem kasę kupując,i nie spełnia oczekiwań,to miał być dla alergików ale nie jest.

odpowiedz

1
3
~feel 2012-10-24 (16:38) 4 lata 7 miesięcy 12 godzin i 32 minuty temu

Jednak najlepszym odkurzaczem jest bezapelacyjnie Rainbow, jedynym jego minusem jest niestety cena, która w USA wynosi $1000,- a w Polsce jest to $2000,- i jeszcze nie dadzą wszystkich końcówek dopóki nie namówisz 8 osób do prezentacji, żeby u nich jeszcze wciskać. Ale jak kogoś stać to najlepsze rozwiązanie. Daleko po Rainbole jest jeszcze tani Dyson, a później daleko nic-później są chińskie podróbki VAX i inne, ale to nie to już. A polski zelmer, który mógłby być przeciez dobry po tylu latach nawet jak ma jakieś 1800W to wcale nie ciągnie i nie da sie go używać. Taki Rainbow ma maleńką moc-jakieś tylko 1500W albo i mniej-ale odkurza niesamowicie-co technologia, to technologia. I mało prądu zużywa. Kupicie podóbke na 2400W, zapłacicie za prąd a oddacie komuś gratis bo sie okazuje że nie odkurza:P Po kiego w ogóle produkują takie pseudoodkurzacze?:P

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~oja 2012-11-22 (14:56) 4 lata 6 miesięcy 2 dni 14 godzin i 14 minut temu

też mam ten odkurzacz od ok roku i moim zdaniem jest super! dzięki temu że jest wodny to nie wydobywa się syf i smrodek z filtrów na mieszkanie.polecam :)

odpowiedz

1
2
~siwyy250 2012-10-24 (18:30) 4 lata 7 miesięcy 10 godzin i 40 minut temu

Przyjmuje za pewnik iz to taki sam chłam jak wszystkie produkty tej firmy.Swego czasu dałem sie nabrac na t.z.w robot kuchenny makabra.

odpowiedz

0
0
~Nictom 2012-10-24 (17:43) 4 lata 7 miesięcy 11 godzin i 27 minut temu

Z tego co wiem to nic ciekawego. To tak w skrócie. Wiele na jego temat można znaleźć w necie.

odpowiedz

3
0
~olo 2012-10-24 (17:30) 4 lata 7 miesięcy 11 godzin i 40 minut temu

Wolę ZELMERA Aquawelt, na dodatek za mniejszą kaskę. U mnie już 4 miesiąc śmiga i jest super. Jesteś Polakiem, kupuj polskie, takim sposobem będziesz mógł iść po podwyżkę. Nie jakieś MPM kupwać!

odpowiedz

1
1
~BORA 1 2012-10-24 (17:26) 4 lata 7 miesięcy 11 godzin i 44 minuty temu

Używam Bora poprzedniej generacji od ponad roku. Pracuje rewelacyjnie, gdyby nie był taki głośny byłoby to idealne urządzenie. Mimo wszystko nie chciałbym workowego, czyszczenie pojemnika nie jest bardzo czasochłonne a efekty są OK.

odpowiedz

4
5
~@ 2012-10-24 (14:23) 4 lata 7 miesięcy 14 godzin i 47 minut temu

Najwygodniejszy jest zwykły workowy odkurzacz. Przy wodnych i bez workowych jest duża zabawa z czyszczeniem filtrów.

odpowiedz