RSS

Bosch Relaxx - bardzo ciche odkurzacze z Niemiec

WP.PL | 2013-07-01 (14:02) | 3 opinie

drukuj A A A

(fot. Materiały prasowe)

Nikt nie lubi głośnego dźwięku odkurzacza - z tego powodu producenci coraz częściej zaczynają inwestować w technologie zmniejszające poziom hałasu w trakcie pracy. Właśnie tym elementem Bosch chce przekonać nas do zakupu modelu Relaxx.

W odkurzaczu Relaxx producent zastosował nowy sposób zabudowy silnika oraz system wyciszania nazwany SilenceSound, dzięki czemu dźwięk wydobywający się z urządzenia w trakcie pracy ma nie przekraczać 66 dB(A). Dzięki temu jest to najcichszy odkurzacz bezworkowy w ofercie Bosch.

Mniejszy hałas generować ma też sama końcówka odkurzacza - Silent Clean Nozzle, która została specjalnie wyciszona. Dodatkowo posiada ona podwójny zawias, który ułatwiać ma manewrowanie urządzeniem w trakcie pracy.

Zobacz: Top 10 - najlepsze odkurzacze bezworkowe do 300 złotych

Odkurzacz działa w systemie bezworkowym - kurz zbierany jest do specjalnego pojemnika, który należy opróżnić po zakończeniu odkurzania. Urządzenie wyposażone jest w sensor, informujący o stopniu zapełnienia pojemnika.

Ceny odkurzaczy linii Relaxx kształtują się w zakresie od 1500 do 2000 złotych.

PS, WP.PL

oceń
0
0
Podziel się

Opinie

Ocena: -1 [3]
~lol [2013-07-01 23:43]

a na ch...j mi cichy odkurzacz. Jak dla mnie może walić więcej decybeli niż dzieciak w kołysce. Odkurzacz ma odkurzać porządnie i się nie zapychać koniec kropka.

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~Yabol [2013-07-01 23:18]

Wiesz chodzi o to, że np. mnie osobiście bardzo wk...ją tego typu dźwięki i jeśli mam wybór i pieniądze to kupię cichy odkurzacz. Pozatym niemowlaki nie koniecznie lubią spać gdy słyszą głośne dźwięki.

odpowiedz

Ocena: -3 [3]
~BOLOYOO [2013-07-01 15:35]

Na co komu "bardzo cichy" odkurzacz? Przecież nie chodzi to całą dobę i jego jedyną funkcją, która powinna być "bardzo dobra" to odkurzanie ;)

odpowiedz