RSS

Amica prezentuje mały sprzęt AGD - nowe blendery, miksery i spieniacz do mleka

WP.PL | 2012-11-14 (14:51) | 0 opinii

drukuj A A A

Podstawową ofertę dużego AGD Amiki - kuchni, piekarników, płyt grzejnych, pralek, lodówek czy zmywarek - dopełnia tzw. małe AGD, czyli sprzęt taki jak odkurzacze, żelazka, czajniki, ekspresy do kawy itp. Spośród nowości, jakie się właśnie pojawiły na rynku, warto zwrócić uwagę na miksery, blendery i spieniacz do mleka.

(fot. Materiały prasowe)

Wśród nowości Amiki znajdują się aż 3 ręczne miksery: Rotis Mix, Velis Mix i Velis Mix +. Przydadzą się w kuchni, bo dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu. W wielu czynnościach nie tylko potrafią pomóc, ale zastąpić najsprawniejsze nawet ręce, czyli – wyręczyć człowieka.

(fot. Materiały prasowe)

Jeśli chodzi o ręczne miksery, to coraz większą popularność zdobywają wszechstronne blendery, które sieką, trzepią i miksują. Taki sprzęt przyda się nie tylko do bicia piany albo rozdrabniania warzyw czy owoców, ale również do przygotowania kawy mrożonej albo drinków z lodem. Amica przygotowała dla użytkowników dwie nowości: Noblis Blend i Velis Blend.

(fot. Materiały prasowe)

Nowością jest też spieniacz do mleka Fomis, a to ze względu na trzy swoje podstawowe funkcje: spieniania mleka z podgrzewaniem, spieniania mleka bez podgrzewania i podgrzewania mleka z mieszaniem. Kawa z mlekiem i bez w kawiarni smakuje oczywiście inaczej, ale od czasu do czasu można przecież u siebie w domu, nie tylko dla gości, przygotować tego rodzaju napój.

Sugerowane ceny detaliczne:
Rotis Mix - 109 złotych
Velis Mix - 179 złotych
Velis Mix - 179 złotych
Noblis Blend - 201 złotych
Velis Blend - 179 złotych
Fomis - 179 złotych

oceń
3
1
Podziel się

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!